Uświadomiłam sobie jakie mam wielkie szczęście

Jak zwykle mam lenia do pisania, bo kurde jak tu pisać kiedy nic się nie dzieje ciekawego. Przynajmniej z mojego punktu widzenia🤔
Prawdę mówiąc po październikowym zgrupowaniu organizacyjnym ekipy na którym przejrzano mnie wzdłuż i wszerz, bo miałam testy u sporej ilości lekarzy m.in test wydolnościowe fizyczo-motoryczne itp.
Wróciłam do domu i po przymusowym roztrenowaniu zdecydowałam się na jeszcze dłuższy ” bo tak mi się to nic nie robienie spodobało ” odpoczynek, a konkretnie tygodniowy pobyt w szpitalu a potem nadrobienie wszystkich seriali telewizyjnych bo tylko to zajęcie mogłam wykonywać. Przyczyną tych wakacji, był z założenia szybki i bezbolesny zabieg który jednak unieruchomił mnie na dłuższy okres.
Ale nic się nie dzieje bez przyczyny.
W dniu zabiegu kiedy leżałam tak 6 godzin bez możliwości poruszania żadnym palcem u stóp uświadomiłam sobie jakie mam wielkie szczęście i jak Wielki charakter mają ludzie sparaliżowani. Na co dzień nie przywiązuję do tego wagi dla mnie jeździć na rowerze, chodzić czy zrobić samodzielnie przysłowiowe siku jest czymś błahym, a tak naprawdę to wyczyn dla wielu.
Dlatego wiem, że ta moja śmieszna jazda na rowerze, która niektórym wydaje się bardzo głupia bo co 34- letnia kobieta jeździ po świecie, męczy się codziennie na treningach i wyścigach, z dala od rodziny, wśród obcych ludzi dla mnie osobiście jest bardzo ważna. To radość kiedy wracam codziennie zmęczona z treningu ze satysfakcją że zrobiłam wszystkie ćwiczenia zadane przez trenera kiedy jadę z grupą i naciągam mocniejszych ode mnie facetów, kiedy przejeżdżam super wyścig taktycznie i wynikowo. To, to co kocham i nikt nic, mam nadzieję że mi tego nie zabierze i skończę swoją karierę kiedy sama zadecyduję a nie zostanę do tego zmuszona.
A teraz do czwartku jestem w domu, w piątek ruszam do Włoch gdzie mam nadzieję nadrobić zaległości 😉 Bo sezon już nie długo a ja nie mogę się doczekać, ale jak zawsze wszystko w swoim czasie.
A teraz lecę na krioterapię i fizjoterapię by doprowadzić się do używalności 😉
Pozdrawiam serdecznie